Oferta pracy

Programista DevOps

GRUPA NEUCA

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków:

* współudział w tworzeniu architektury rozwiązań,

* utrzymywanie systemów informatycznych,

* rozwój aplikacji webowych,

* uczestnictwo we wdrożeniach rozwiązań,

* tworzenie testów jednostkowych,

* współudział w planowaniu testów funkcjonalnych i integracyjnych,

* współpraca z użytkownikami w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów.

Nasze wymagania

Świetnie sprawdzisz się, jeśli:

* masz wykształcenie wyższe (informatyczne lub podobne),

* masz min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji webowych, pisaniu skalowalnych aplikacji,

* znasz technologie .NET 4.5 + (ASP .NET, Web API), .NET Core, MS SQL,

* programujesz w C#,

* znasz język programowania T-SQL, JavaScript - mile widziane

* znasz wzorce projektowe, wzorce architektoniczne,

* lubisz współpracować i dzielić się wiedzą,

* cenisz sobie również samodzielność,

* jesteś nastawiony na osiąganie kolejnych celów.

To oferujemy

Oferujemy:

* pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z certyfikatem @Great Place To Work,

* elastyczne podejście w kwestii pracy zdalnej/pracy w centrali w Toruniu,

* B2B lub Umowa – Ty wybierasz,

* możliwość wpływu na rozwój zaawansowanych narzędzi informatycznych,

* współpracę z doświadczonymi developerami (3/4 developerów to seniorzy, pozostała część to middle),

* zróżnicowane projekty biznesowe i rozwojowe,

* fajny park narzędziowy CI/CD,

* odpowiedni proces onboardingu (opiekun, codereview),

* możliwość wpływu na funkcjonowanie nowego zespołu, tworzonego dla Klienta biznesowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne