Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista ds. baz danych i mailingu

Paragon Customer Communications Poland Sp. z o.o.

  • Wieliczka

    Wieliczka, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MySQL

  • PHP

  • SOAP/REST

Twój zakres obowiązków

  • programowanie layoutów korespondencji seryjnej, faktur, zestawień, itp.;

  • optymalizacja baz wysyłkowych wg wymagań europejskich operatorów pocztowych;

  • praca z bazami danych;

  • rozwój i utrzymanie wewnętrznych systemów;

Nasze wymagania

  • dobra znajomość oprogramowania GMC, Quadient lub C++/C# lub PHP.

  • znajomość protokołów komunikacji SOAP/REST;

  • znajomość MySQL;

  • znajomość Microsoft Excel – funkcje, filtry, narzędzia danych;

  • język angielski w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • znajomość Adobe Photoshop;

  • umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • zmysł estetyczny, dbałość o szczegóły, dokładność;

  • język niemiecki w stopniu podstawowym.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat /praca hybrydowa;

  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym;

  • możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • swobodę działania – lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi ;)

  • budżet na szkolenia.

Jesteśmy częścią międzynawowej firmy Paragon oraz wiodącym dostawcą usług w obszarze direct mail i lettershop. Na polskim rynku działamy od 2001 roku, budując wizerunek lidera w spersonalizowanej komunikacji z klientem. W związku z rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy do pracy w naszej siedzibie w Wieliczce:

Przewiń do profilu firmy