Programista ds. FrontEnd - JavaScript

Totalizator Sportowy

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Targowa 25

Praga-Północ

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • TypeScript

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i techniczne wsparcie (bugfixing) systemów typu: parimutuel betting, sales force automation, loterie promocyjne,

  • projektowanie i rozwój nowych systemów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku FrontEnd min. 2 lata

  • bardzo dobra znajomość JavaScript/ TypeScript,

  • dobra znajomość jednego z frameworków: Angular, React, Vue

  • dobra znajomość REST,

  • znajomość systemu kontroli wersji,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej (min.B2- zawodowo)

  • udokumentowane doświadczenie programistyczne,

  • znajomość wzorców projektowych i innych języków programowania,

  • znajomość zagadnienia architektury opartej o mikroserwisy,

  • znajomość cloud Azure.

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • dbałość o wysoką jakość kodu,

Mile widziane

  • znajomość innych języków programowania,

  • znajomość wzorców projektowych,

To oferujemy

  • Umowę o pracę w systemie hybrydowym (lub B2B)

  • Biuro w wygodnej lokalizacji przy Stadionie Narodowym (metro/ linie autobusowe/ tramwajowe/ parking)

  • Elastyczne godziny pracy w systemie zadaniowym

  • Na lunch możesz wybrać stołówkę w budynku lub kilka lokali w okolicy

  • Atrakcyjne projekty i tworzenie rozwiązań, których nie ma na rynku

  • Pożyczki mieszkaniowe i remontowe

  • Dofinansowanie studiów

  • Bilety i wejściówki na wydarzenia sportowe

  • Udział w szkoleniach i konferencjach – także zagranicznych

  • Możliwość zdobycia certyfikatów i uprawnień dodatkowych

  • Wolontariat pracowniczy wliczony w czas pracy, spotkania integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne