Oferta pracy

Programista e-commerce

Primagran Sp. z o.o.

9 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk 15c, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

15c

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • prace programistyczne i wdrożeniowe na platformie Prestashop (Front-end & Back-end)

  • tworzenie i modyfikacja modułów

  • wdrożenie i modyfikacja wyglądu sklepów

  • projekt migracji sklepów 1.6 na 1.7

  • optymalizacja i tworzenie integracji płatności oraz sklepu z ERP

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepów oraz usprawnienie wdrażania modyfikacji (mamy 15 sklepów na 15 rynkach)

  • prowadzenie projektów optymalizacyjnych, zwiększające użyteczności i funkcjonalność sklepów (m.in. testy A/B optimizer etc)

  • praca na bazach danych organizacji w tym SAP B1, BPA Platform, PrestaShop – raportowanie, blokady, optymalizacja

  • prace związane z integracją sprzedaży API przy użyciu narzędzia BPA Platform dla PrestaShop, eBay, Amazon

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia związanego z pracami programistycznymi

  • min. 2 projekty lub pół roku w projekcie e-commerce

  • doskonała znajomość HTML / CSS / JavaScript

  • bardzo dobra znajomość PHP i mySQL

  • znajomość optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO i UX

  • podstawowa znajomość GIT

  • mile widziana znajomość SAP B1, Task Center (BPA platform), PostgreSQL

To oferujemy

  • wynagrodzenie na poziomie 8 000 - 12 000 zł netto (+ VAT)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dołączysz do zgranego zespołu, w którym panuje dobra atmosfera pracy i wysokie standardy etyczne,

  • stworzymy Ci szansę rozwoju zawodowego i będziesz pracował z bardzo doświadczonymi menedżerami i specjalistami IT, od których bardzo dużo się nauczysz

  • dostaniesz atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Primagran jest nowoczesną firmą rodzinną, jednym z liderów w branży oraz laureatem wielu uznanych nagród konsumenckich i branżowych.

Otrzymaliśmy również prestiżowy tytuł Pomorskiego Pracodawcy Roku 2019.

Chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów, codziennie tworzymy i dostarczamy wysokiej jakości produkty, głównie zlewozmywaki granitowe oraz akcesoria kuchenne. Działamy w modelu e-commerce. Nasza marka jest ceniona na rynku krajowym oraz na ponad 15 rynkach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Austrii, Francji, Hiszpanii, we Włoszech, Czechach, Słowacji czy na Węgrzech.

Przewiń do profilu firmy