Logo Pracuj.pl

Programista e-commerce

www.el12.plO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

www.el12.pl

Świętej Anny 5

Opole

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • Entity Framework

  • Windows Communication Foundation

  • MVC

  • REST API

  • ASP .NET

  • SQL

  • Git

  • HTML

Mile widziane

  • Xamarin.Forms

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz utrzymanie oprogramowania typu eCommerce
  • projektowanie, tworzenie i zarządzanie relacyjnymi bazami danych (w tym MSSQL)
  • pomoc użytkownikom systemu

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości języka C# oraz poniższych technologii: Entity Framework, Windows Communication Foundation (WCF), MVC, REST API, ASP .NET
  • Doświadczenie z narzędziami MS Visual Studio, MS SQL Management Studio
  • znajomość relacyjnych baz danych – umiejętności projektowania, tworzenia oraz obsługi baz danych MSSQL, pisanie zapytań SQL,
  • doświadczenia w projektowaniu i implementacji aplikacji webowych
  • umiejętność sprawnego posługiwania się w zagadnieniach JavaScript, jQuery, AJAX
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, Standardów W3C
  • umiejętność tworzenia stron WWW pod różne przeglądarki internetowe
  • znajomości zagadnień związanych z Responsive Web Design oraz tworzenia stron na urządzenia mobilne
  • praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT (GitExtension)

  • tworzenie aplikacji mobilnych dla Android/iOS w środowisku Xamarin (Xamarin.Forms)
  • podstawowa znajomość systemu Windows Serwer (IIS),
  • znajomość zagadnień SEO,

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • mobile developer

Tak pracujemy nad projektem

  • wzorce projektowe

To oferujemy

  • wsparcie rozwoju zawodowego – m.in. przez dofinansowanie studiów związanych z wykonywaną pracą
  • ambitne wyzwania zawodowe
  • dofinansowanie do letniego wypoczynku
  • grudniową premię mikołajkową
  • kawę i herbatę – bez ograniczeń : )

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • premia Mikołajkowa
  • dofinansowanie okolicznościowe (ślub, narodziny dziecka)

Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o. to sieć hurtowni elektrycznych. Zajmujemy się sprzedażą artykułów elektrotechnicznych, energetycznych, automatyki przemysłowej oraz mieszkaniowej. Obecnie zatrudniamy blisko 170 osób. Oddziały naszej firmy znajdują się w: Opolu, Gliwicach, Katowicach, Wrocławiu, Częstochowie, Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Łodzi, Gdyni oraz Bydgoszczy.

Programista e-commerce, Świętej Anny 5, Opole