Ta oferta pracy jest nieaktualna od 230 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Elektronicznej Dokumentacji Medycznej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.
    to sieć nowoczesnych, doskonale wyposażonych specjalistycznych ośrodków medycznych. Działamy od ponad 16 lat zgodnie z najwyższymi standardami jakości, mając na względzie przede wszystkim dobro Pacjenta. Potwierdzają to posiadane Certyfikaty Zarządzania Jakością: ISO 9001, ISO 14001 i OHSAS 18001 oraz Certyfikat Akredytacyjny Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia,
    a w szczególności satysfakcja naszych Pacjentów.

    Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko:

    PROGRAMISTA ELEKTRONICZNEJ DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ (EDM)

    Miejsce pracy: Warszawa (Bielany)

    Nr ref: IT/Wwa/2018/01

    Opis stanowiska:

    • tworzenie i weryfikacja poprawności działania szablonów dokumentów elektronicznych
    • bieżąca kontrola stanu systemu EDM, raportowanie błędów
    • czytanie oraz tworzenie dokumentacji technicznej
    • archiwizacja oraz nadzór nad zgodnością dokumentacji
    • instalacja, serwis oraz administracja sprzętu IT

    Wymagania:

    • znajomość systemów operacyjnych Unix oraz Windows
    • znajomość standardów XHTML, Java, CSS
    • precyzja oraz samokontrola jakości wykonywanej pracy
    • samodzielność, operatywność, odpowiedzialność
    • umiejętność organizacji pracy i zaangażowanie

    Oferujemy:

    • forma zatrudnienia do uzgodnienia (umowa o pracę, zlecenie, B2B)
    • współpraca (zatrudnienie) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • perspektywę rozwoju oraz szkoleń
    • dobrą atmosferę pracy
    • dynamiczną pracę, wyzwania zawodowe i ambitne projekty

    Oferty z dopiskiem ”IT – programista EDM”, zawierające CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, DZ. U. z 2016 r. poz. 922 prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJ

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Podleśna 61, Regon 016209390, NIP 118-14-95-039.
    Przedmiotowe dane osobowe są zbierane w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych.
    Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.