Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Elektronik C/C++

„MIKSTER” Sp. z o.o.O firmie

  • Wojkowicka 21, Czeladź
    Czeladź, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

„MIKSTER” Sp. z o.o.

Wojkowicka 21

Czeladź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja oprogramowania na kontrolery ARM (NXP,ST,ATMEL)

  • Testowanie implementacji,

  • Wykonywanie dokumentacji do implementacji,

  • Przegląd kodu i dokumentacji stworzonej przez innych programistów,

  • Implementacja funkcjonalności ułatwiających testowanie oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programowania w języku C /C++,

  • Dobra znajomość podstaw elektroniki i architektury systemów mikroprocesorowych,

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Znajomość układów transmisji radiowej 866MHz, bluetooth, Wifi.

To oferujemy

  • Praca w rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Przeszkolenie i wdrożenie na stanowisku pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży przemysłowej,

  • Pakiety socjalne,

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,

  • Przyjazną atmosferę.

Przedsiębiorstwo Innowacji i Wdrażania Techniki Mikroprocesorowej i Elektroniki.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe wymagania prosimy o wysłanie aplikacji (CV, list motywacyjny).