Oferta pracy

Programista - Elektronik (Systemy embedded)

Panek S.AO firmie

10 00013 000 brutto / mies.
  • Grójecka 208, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Panek S.A

Grójecka 208

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Test Driven Development

  • Continuous Integration

O projekcie

Szukamy:

• Programistów, który widzą w kodzie większy sens i chcą cieszyć się z rezultatu jego działania

• Grają zespołowo (code review, refiment, review, daily to nie są puste słowa)

• Lubią się uczyć nowych rzeczy, ale nie lubią “wymyślać koła od nowa”

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca w ramach zespołu projektowego CarSharing 2.0

  • Projektowanie, programowanie i testowanie nowych rozwiązań telematycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • 4 lata doświadczenia w projektowaniu i programowaniu elektroniki

  • Biegła praktyczna znajomość języka C

  • Znajomość freeRTOS

  • Doświadczenie w projektowaniu, implementacji oraz testowaniu oprogramowania dla mikrokontrolerów STM32 poparte zrealizowanymi projektami

  • Praktyczna znajomość magistrali CANbus / OBD2

  • Doświadczenie w testowaniu układów elektronicznych

Mile widziane

  • Znajomość AWS IoT

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • lider techniczny
  • embedded developer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • event modeling

  • Continuous Deployment

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • pentesty

  • środowiska testowe

  • testy jednostkowe

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

To oferujemy

  • Pakiet minut do wykorzystania w Panek CarSharing

  • Budżet szkoleniowy (szkolenia / konferencje)

  • Opieka medyczna

  • Pakiet dodatkowych benefitów pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Panek S.A

Jesteśmy jedną z największych firm w branży krótko- i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie naszego kraju. Działamy na rynku od 20 lat, w tym dodatkowo od ponad 3 lat świadczymy usługi związane ze współdzieleniem samochodów. W całym kraju zatrudniamy blisko 250 osób.

Przewiń do profilu firmy