Programista Embedded

  • Białystok, Ignatki (pow. białostocki), podlaskie
  • Wspólna 19, 16-001 Ignatki, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent zaawansowanej
    elektroniki przemysłowej PLUM SP. z o.o.
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów,
    • Umiejętność programowania w języku C lub C++,
    • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz w zakresie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Zadania:

    • Tworzenie oprogramowania do urządzeń opartych na mikrokontrolerach,
    • Tworzenie dokumentacji kodu,
    • Współtworzenie optymalnych zasad działania urządzenia/programu,
    • Współpraca w ramach zespołu projektowego.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV
    za pomocą przycisku Aplikuj.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV. Przez PLUM Sp. z o. o. z siedzibą w Ignatkach przy ul. Wspólnej 19 w celu realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pan/Pani wycofać zgodę między innymi poprzez złożenie oświadczenia woli.

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.