Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Embedded C/C++

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska pracy:

    • implementowanie programów w języku C i/lub C++
    • udział przy tworzeniu architektury oprogramowania
    • projektowanie nowych i rozwijanie dotychczasowych funkcjonalności
    • testowanie
    • dokumentowanie tworzonego kodu

    Wymagania:

    • znajomość języków C i/lub C++
    • doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów
    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • znajomość procesu powstawania oprogramowania
    • znajomość systemu kontroli wersji
    • gotowość do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • samodzielność i zaangażowanie

    Dodatkowe atuty:

    • znajomość mikrokontrolerów STM32 lub AVR

    Co oferujemy:

    • elastyczny czas pracy
    • swobodę działania, możliwość wpływu na końcową architekturę powstających programów
    • pracę w kreatywnym zespole zajmującym się nowoczesnymi technologiami
    • rozwój pod opieką doświadczonych programistów
    • pracę w nowoczesnym biurze projektowym niedaleko centrum Katowic
    • udział w konferencjach i szkoleniach
    • dostarczanie potrzebnych materiałów książki, dokumentacje
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.