Oferta pracy

Programista Embedded C

Medicalgorithmics S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Medicalgorithmics S.A.

Marynarki Polskiej 100

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • będziesz odpowiedzialny/-a za oprogramowanie mobilnych urządzeń medycznych

  • zajmiesz się implementacją sterowników oraz komunikacją z pozostałymi elementami systemu mikroprocesorowego

  • będziesz optymalizował/-a system mikroprocesorowy pod kątem niezawodności, poboru prądu oraz późniejszego utrzymania produktów

  • będziesz miał/-a realny wpływ na architekturę systemu i wykorzystywane rozwiązania programowe

  • będziesz brał/-a aktywny udział w rozwoju platformy telemedycznej PocketECG

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka C oraz systemu kontroli wersji GIT

  • Doświadczenie w programowaniu jądra systemu Linux

  • Doświadczenie z pracą z oprogramowaniem bare metal

  • Umiejętność programowania sterowników sprzętowych zarówno w jądrze Linux jak i bare metal

  • Znajomość interfejsów szeregowych: SPI, I2C, UART, USB etc.

  • Znajomość narzędzi toolchaina GNU (gcc) – debugger, kompilator, linker, make

  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych / posługiwania się aparaturą elektroniczną (multimetr, oscyloskop etc.)

  • Podstawowa wiedza algorytmiczna

  • Znajomość C++ / Python / zagadnień związanych z obsługą modemów sieciowych np. LTE/3G oraz konfiguracji interfejsów sieciowych będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w miejscu, w którym cenimy siebie nawzajem i lubimy, gdy ktoś „wpada na pomysł”

  • Wyzwania projektowe, których realizacja pozwoli Ci zdobyć unikatową wiedzę i umiejętności

  • Swobodę i odpowiedzialność, jaka wiąże się z byciem członkiem samoorganizującego się zespołu

  • Elastyczne godziny pracy + pracę zdalną wymienną ze stacjonarną w zależności od charakteru bieżących zadań

  • Benefity: możliwość przystąpienia do pakietu opieki medycznej, prezenty okolicznościowe z okazji ślubu, narodzin dziecka, urodzin oraz świąt, kosz pełen owoców i warzyw 2x w tygodniu

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z zespołem

3

Decyzja

Medicalgorithmics S.A. to polska firma opracowująca zaawansowane systemy dla kardiologii. Innowacyjność to jeden z naszych głównych atutów. Wprowadzamy ją w codzienną organizację pracy i kierujemy się nią podczas procesu tworzenia. Dzięki multidyscyplinarnej grupie badaczy i deweloperów jesteśmy autorami przełomowych rozwiązań technologicznych. Opracowujemy algorytmy, oprogramowanie i urządzenia, a następnie wdrażamy je do produkcji, co pozwala nam świadczyć usługi telemedyczne tysiącom pacjentów na świecie.

Przewiń do profilu firmy

O zespole

Zajmujemy się projektowaniem wyrobów medycznych integrujących zwykle kilka systemów mikroprocesorowych, moduły radiowe (LTE, WiFi, Bluetooth), jak i dedykowane rozwiązania z dziedziny układów analogowych. Elektroniki nie wkładamy w kanciaste plastikowe puszki, ale integrujemy je z dedykowanymi obudowami opracowywanymi przez designerów. Rezultatem naszej pracy są urządzenia zintegrowane z wieloelementowym systemem teleinformatycznym służącym do diagnozowania serc pacjentów. Pracując z nami będziesz mieć okazje nie tylko prototypować i projektować urządzenia elektroniczne, ale również obserwować, jak efekty Twojej pracy zamieniają się w realne wyroby, pomagające dbać o zdrowie ludzi w różnych miejscach świata.