Oferta pracy

Programista Embedded

SATEL Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Budowlanych 66

Matarnia

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C/C++

  • mikrokontrolery firmy STMicroelectronics

Mile widziane

  • znajomość zestawu bibliotek Qt v4.0 oraz wyższych

  • znajomość języków programowania: Python

  • znajomość protokołów komunikacyjnych UDP i TCP

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, wdrażanie i utrzymanie rozwiązań urządzeń kontrolujących jakość produkcji,

  • budowa nowych rozwiązań w obszarze urządzeń testowych,

  • tworzenie dokumentacji rozwiązań oraz analiza ich działania w środowisku produkcyjnym,

  • wsparcie procesu produkcyjnego,

  • wsparcie dla innych zespołów w zakresie testowania i integracji produktów.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra umiejętność programowania w C/C++;

  • doświadczenie z systemami wbudowanymi (mile widziana znajomość mikrokontrolerów firmy STMicroelectronics);

  • znajomość podstaw elektroniki i techniki cyfrowej;

  • umiejętność korzystania z narzędzi pomiarowych (oscyloskop, multimetr, analizator stanów logicznych);

  • mile widziana znajomość protokołów komunikacyjnych UDP i TCP;

  • mile widziana umiejętność korzystania z kontroli wersji (GIT)

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 21

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • embedded developer

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

W Dziale Rozwoju Oprogramowania zatrudniamy zespół inżynierów programujących w technologiach: C, C++, C#, JAVA, Delphi, PHP, JavaScript. Ich zadaniem jest tchnąć życie w hardware. Realizują projekty w obszarze oprogramowania (wbudowanego i na PC), tworzą aplikacje mobilne, serwisy i strony internetowe a także budują środowiska testowe (w tym Linux) na własny użytek.

Jesteśmy pewni, że każdego dnia napotykasz na nasze produkty. Stworzyliśmy ponad 400 urządzeń, które dbają o bezpieczeństwo i komfort milionów ludzi na świecie. Nasza przygoda trwa już ponad 30 lat i nie zamierzamy zwalniać tempa! Klienci doceniają funkcjonalność, jakość i design naszych urządzeń oraz wsparcie techniczne i marketingowe, jakie im oferujemy. Wiemy, że to co robimy jest przez nich oceniane bardzo wysoko. Chcielibyśmy móc im zaoferować jeszcze więcej i dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie :-)

Przewiń do profilu firmy