Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista C/C++ - Embedded IoT (Rtos, Arduino)

Reef Factory Sp. z o.o.O firmie

5 00015 000 brutto / mies.

Reef Factory Sp. z o.o.

Bydgoska 94

Niemcz (pow. bydgoski)

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie urządzeń IoT w oparciu o RTOS i Arduino

  • Optymalizacja zużycia pamięci i prędkości działania programu

  • Uczestnictwo w tworzeniu architektury systemu

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Dbanie o wysoką jakość kodu

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programowania C++, C, JavaScript, Python

  • Doświadczenie w programowaniu mikroprocesorów w środowisku Arduino

  • Znajomość mikroprocesorów rodziny ESP

  • Znajomość interfejsów szeregowych: SPI, I2C, UART

  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych

  • Posługiwanie się aparaturą pomiarową (multimetr, oscyloskop itp.)

  • Znajomość systemów kontroli wersji (SVN, GIT)

  • Komunikatywność, zaangażowanie oraz chęć pogłębiania wiedzy w obszarze IoT

Mile widziane

  • Znajomość GULP

  • Doświadczenie w HTML5, CSS3

  • Znajomość infrastruktury AWS

  • Amatorskie tworzenie urządzeń elektronicznych

  • Doświadczenie w druku 3d

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Praca zdalna w bardzo doświadczonym zespole

  • Tworzenie sprzętu dla klientów z całego świata

  • Elastyczne możliwości rozliczania (Umowa o prace, Kontrakt)

Reef Factory producent nowoczesnego sprzętu Smart (Internet of Thing), prowadzący dystrybucję swoich produktów w branży akwarystyki morskiej na całym świecie szuka kolejnej osoby do swojego zespołu zaangażowanych specjalistów.

Firma w rekordowym czasie wypuściła kilkanaście produktów na rynek i są one oceniane w branży na świecie na najbardziej innowacyjne.

To co wyróżnia firmę na tle innych na rynku pracodawców to to, że firma rozwija się w bardzo szybkim tempie co daje pracownikom zarówno opcję realnego rozwoju jak i realizowania wspólnych celów. Wypozycjonowana marka produktów oraz nowoczesne technologie przy których pracuje.

Przewiń do profilu firmy

Więcej o nas