Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Embedded

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 28.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     PROGRAMISTA EMBEDDED

    Miejsce pracy: Kraków

    TWOJE OBOWIĄZKI

    • Tworzenie oprogramowania dla urządzeń wykorzystywanych
      m.in. w budynkach mieszkalnych oraz samochodach
    • Przeprowadzanie testów tworzonego oprogramowania oraz ich
      automatyzacja
    • Opracowywanie specyfikacji technicznej realizowanych projektów

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Znajomość mikrokontrolerów, np. ST, ARM, AVR
    • Znajomość protokołów komunikacyjnych: UART, RS485, I2C, SPI
    • Znajomość systemu kontroli wersji, np. SVN, GIT
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana znajomość standardu AUTOSAR

    OFERUJEMY

    • Możliwość wyboru formy współpracy (UoP lub B2B)
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Kartę MultiSport
    Dołącz do Happy Digital World wysyłając nam swoją kandydaturę za pomocą przycisku: