Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Embedded Linux

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "KARED" sp. z o.o.

  • Kwiatowa 3, Kowale (pow. gdański)
    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Kwiatowa 3

Kowale (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych

  • utrzymanie aktualnego kodu

Nasze wymagania

- wykształcenie profilowe

- znajomość języka C

- wiedza z zakresu sieci komputerowych

- znajomość baz MySQL, SQLite lub innych

- znajomość systemów Linux, PTXdist

- dokładność, sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania,

- kreatywność i samodzielność oraz chęć nauki i dążenie do samorozwoju

- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

- znajomość języka PHP

- znajomość C# (Windows Forms/WPF)

- gotowość do wyjazdów służbowych (w roku jest to jeden wyjazd na imprezę targową oraz 5-7 wyjazdów na obiekty, zazwyczaj 2-3 dniowe)

- znajomość Git / Jira

- podstawowe uprawnienia SEP

- prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w której nie będziesz się nudził / nudziła

  • rodzinną atmosferę

  • wyzwania i możliwość nauki

O nas

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, ambitną i szukasz ciekawej pracy, to dobrze trafiłeś.

Kared Sp. z o.o. jest firmą, działającą prawie 30 lat na rynku energetyki w obszarze systemów SCADA, układów zasilania i synchronizacji obiektów elektroenergetycznych. W naszej działalności stawiamy na innowacyjne rozwiązania, dopasowane do specyficznych potrzeb naszych Inwestorów.

Będziesz miał/-a możliwość dołączenia do kilkuosobowego zespołu projektowego, w którym każdy wraz ze zdobywaniem doświadczenia staje się samodzielnym projektantem. Pragniemy wspierać rozwój osobisty, jednocześnie stawiając na pracę zespołową, wzajemną pomoc i wspólne rozwiązywanie problemów jak i wyzwań. Wiemy, że fundamentem efektywnej pracy zespołu jest otwarta komunikacja i transparentność działań.

Zależy nam na rozwoju naszych pracowników i zdobywaniu przez nich nowych umiejętności.

Jeśli dołączysz do naszego zespołu nie będziesz pracował/-a przy małym wycinku projektu, lecz będziesz uczestniczył/-a w pracy przy projektach zaczynając od koncepcji a kończąc na uruchomieniu całości (urządzeń i oprogramowania) na obiekcie.

Czekamy na Twoje pytania i do zobaczenia na rozmowie!

Osoby spełniające kryteria i będące zainteresowane zatrudnieniem zapraszamy do przesłania aplikacji (cv, list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych (prosimy o dołączenie do składanych dokumentów zgody na przetwarzanie danych osobowych).

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.