Oferta pracy

Programista Embedded

POSNET POLSKA S.A.O firmie

POSNET POLSKA S.A.

Municypalna 33

Warszawa

Posnet Polska S.A. producent wysokiej jakości urządzeń fiskalnych oraz dystrybutor wiodących światowych marek wśród rozwiązań dla handlu i logistyki poszukuje kandydata na stanowisko:

w Pionie Konstrukcyjnym firmy Posnet Polska S.A.

Pion konstrukcyjny Posnet Polska S.A. zajmuje się tworzeniem od podstaw urządzeń elektronicznych, głównie związanych z przemysłem fiskalnym. Poszczególne działy zajmujące się mechaniką, elektroniką i oprogramowaniem ściśle ze sobą współpracują tworząc nowe, innowacyjne rozwiązania. Projektowane są tu między innymi drukarki i kasy fiskalne, wagi oraz urządzenia typu POS.

Opis stanowiska:

Praca w zespole zajmującym się tworzeniem oprogramowania urządzeń fiskalnych obejmująca tworzenie rozwiązań w C/C++ na komputery PC oraz procesory ARM. Umożliwia ona rozwój w ciekawych projektach na styku oprogramowania i sprzętu. Wymagana jest samodzielność, dokładność oraz zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie rozwiązań w języku C/C++ na komputery PC i procesory ARM (Bare Metal i Linux);
  • współpraca z członkami zespołu projektowego w celu ustalenia wymagań dla oprogramowania;
  • uruchamianie i testowanie urządzeń elektronicznych we współpracy z konstruktorami sprzętu;

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość języków programowania C i C++;
  • co najmniej 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania na platformy Embedded oraz systemy Linux;
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w obsłudze interfejsów UART, SPI, RS232, USB, WiFi, Ethernet
  • umiejętność pracy w zespole przy tworzeniu oprogramowania (w tym znajomość systemów wersjonowania GIT/SVN)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej projektów
  • dobrze widziana umiejętność czytania schematów elektronicznych

Oferujemy

  • udział w urozmaiconych projektach;
  • elastyczny czas pracy;
  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie na umowę o pracę;
  • pakiet opieki medycznej;
  • przyjazną atmosferę pracy w energicznym zespole;
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy