Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Embedded

EMKAPROJECT - A.Makulec G.Kapciak Spółka JawnaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

eMKa Project jest firmą założoną w 2008 roku zajmującą się głównie tworzeniem oprogramowania dla potrzeb medycyny oraz projektowaniem, oprogramowaniem i produkcją urządzeń IoT.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania wbudowanego dla systemów IoT w językach C/C++
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek
  • Opracowywanie schematów testów
  • Współpraca z elektronikami na etapie opracowywania schematów i PCB
  • Programowanie, integracja modułów GSM, Bluetooth, Wi-Fi
  • Dokumentowanie tworzonego kodu

Wymagamy:

  • Znajomość języka C/C++
  • Znajomość architektury mikrokontrolerów STM32
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji
  • Znajomości obsługi sprzętu laboratoryjnego: oscyloskop, analizator stanów logicznych
  • Zdolność myślenia abstrakcyjnego i rozwiązywania problemów
  • Znajomość protokołów komunikacji: USART, I2C, SPI, CAN

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość zagadnień związanych z komunikacją bezprzewodową (GSM, Bluetooth)
  • Znajomość JIRA, Git, Python
  • Doświadczenie z systemem FreeRTOS

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Stałe i pewne zatrudnienie, stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole w centrum Warszawy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Współpracę z ekspertami z wieloletnim doświadczeniem
  • Dużą różnorodność tematów
  • Kontakt z nowymi technologiami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne