Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Embedded

SONEL S.A.O firmie

  • Stargardzka 10, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SONEL S.A.

Stargardzka 10

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

  • C++;

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania - od pracy ze specyfikacją, poprzez projekt, implementacje, aż do ewolucji produktu na rynku;

  • programowanie systemów wbudowanych w nasze urządzenia;

  • czynny udział w projekcie nowej platformy pomiarowej do mierników;

  • rozwijanie swojej wiedzy, dzięki udziałowi w istniejących projektach.

Nasze wymagania

  • dobrze znasz język C i C++;

  • umiesz programować mikrokontrolery;

  • czytasz i rozumiesz dokumentację techniczną po angielsku;

  • jesteś otwarta/y na pracę w zespole interdyscyplinarnym;

  • szybko się uczysz

Mile widziane

  • wiesz jak wyglądają komponenty elektroniczne i znasz ich właściwości;

  • używałeś w swoim projekcie RTOS

  • protokoły sieciowe nie są Ci obce.

  • doświadczenie z rodziną TI C2000;

  • masz doświadczenie w programowaniu Embedded;

  • zbudowałeś własny system µC.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • pakiet indywidualnej opieki medycznej;

  • możliwość ubezpieczenia na życie;

  • cykliczne imprezy branżowo-integracyjne;

  • kulturę niekorporacyjną;

  • ruchomy czas pracy;

  • bezpłatny parking.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • platforma kafeteryjna

  • dofinansowanie do automatów vendingowych

SONEL S.A.

Pracujemy w dużej polskiej firmie, która od ponad 10 lat jest notowana na GPW. Tworzymy przyrządy pomiarowe uznane na całym świecie. W branży nasza marka jest synonimem profesjonalizmu. Nasze produkty tworzymy w Polsce, a sprzedajemy je na 6 kontynentach.

Przewiń do profilu firmy