Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Erlang / C++

Comarch SAO firmie

Comarch SA

aleja Jana Pawła II 39A

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Erlang

  • C++

  • Linux

Mile widziane

  • SCRUM

  • Oracle

  • SQL

O projekcie

Znasz i lubisz Erlanga? My tak - tworzymy w nim system, który w czasie rzeczywistym kontroluje sieci telekomunikacyjne. To my odpowiadamy za działanie milionów urządzeń IoT oraz telefonów, u największych światowych operatorów. Wielkie wyzwanie? Niewątpliwie. Ale też ogromna satysfakcja, że potrafimy to robić dobrze, mając przy tym realny wpływ na ewolucję cyfrowego świata. Ty też możesz do nas dołączyć. Jeśli nie znasz Erlanga, a temat Cię zaciekawił, to nic straconego - potrzebujemy też programistów C++..

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja funkcjonalności w języku Erlang lub C++

  • Tworzenie testów automatycznych

  • Monitoring systemów czasu rzeczywistego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, informatyczne lub techniczne

  • Umiejętność programowania w Erlangu i/lub C++

  • Praktyczna znajomość systemu Linux

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych (np. protokoły RADIUS/DIAMETER, systemy real-time, zagadnienia wysokiej dostępności, itp.)

  • Wiedza z zakresu baz danych: SQL, Oracle

  • Doświadczenie w organizacji pracy w SCRUM

To oferujemy

  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w budowaniu Twoich kompetencji

  • Praca przy strategicznym i bardzo dużym systemie dla operatorów telekomunikacyjnych rozsianych po całym świecie