Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista ERP

Michael Schulz IT Services

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Zwierzyniecka 10

Piaski

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie i modelowanie procesów biznesowych

  • Projektowanie i przygotowanie rozwiązań do potrzeb biznesowych klientów

  • Pisanie aplikacji backend i frondend w systemie SAP SDK

  • Tworzenie rozwiązań w SAP Cloud Applications Studio dla systemu ERP - SAP Business ByDesign

Nasze wymagania

  • Chęć do nabycia technicznej wiedzy z chmurowymi narzędziami SAP Cloud

  • Umiejętność analizy procesów biznesowych

  • Otwartość do rozwoju osobistego

  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Sumienność

To oferujemy

  • Rozwijająca praca z ścieżką rozwoju i kariery

  • Dostęp do szkoleń i certyfikacji SAP

  • Elastyczny czas pracy i mentoring

  • Ciekawe projekty dla polskich i międzynarodowych klientów