Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista ERP

  • Legionowo, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAP solutions od 1992 roku dostarcza, wdraża i tworzy rozwiązania IT do zarządzania firmą. Szerokie doświadczenie i kwalifikacje, w zakresie systemów informatycznych Sage i Comarch oraz projektowania własnych aplikacji, zapewniają MAP solutions wiodącą pozycję na rynku dostawców oprogramowania IT.

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legionowo pod Warszawą (dogodny i szybki dojazd z Warszawy)

    Główne zadania:

    • Analiza zgłaszanego przez klientów zapotrzebowania, tworzenie specyfikacji oczekiwanych rozwiązań
    • Tworzenie i rozbudowa oprogramowania dostarczanego przez Sage i Comarch w celu dostosowania do potrzeb klientów
    • Testowanie i optymalizacja tworzonych przez MAP solutions rozwiązań
    • Bieżący nadzór nad poprawnością funkcjonowania dostarczonego przez MAP solutions oprogramowania
    • Tworzenie dokumentacji oraz archiwizacja kodu

    Od kandydata oczekujemy:

    • Dobrej znajomości zagadnień biznesowych związanych z oprogramowaniem klasy ERP w minimum jednym z obszarów:
      • Finanse i Księgowość
      • Handel i gospodarka magazynowa
      • Produkcja
      • Kadry i Płace
    • Zaawansowanych umiejętności programowania w technologii .Net (preferowany C#)
    • Podstawowej wiedzy nt. relacyjnych baz danych
    • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
    • Zaangażowania

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Znajomość oprogramowania Sage lub Comarch
    • Doświadczenie w zakresie przetwarzania danych oraz ich raportowania
    • Znajomość technologii VBA

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub inną na życzenie)
    • Możliwość rozwoju poprzez:
      • Dostęp do wiedzy i doświadczenia zgromadzonego na przestrzeni 25 lat funkcjonowania firmy
      • Zaangażowanie w tworzenie oprogramowania dla klientów zróżnicowanych branżowo i wielkościowo
      • Dostęp do nowoczesnych technologii
      • Kursy i szkolenia
    • Pracę w miłej atmosferze
    • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania (w temacie wiadomości prosimy o wpisanie PROGRAMISTA ERP)
    Wszystkim Kandydatom zapewniamy dyskrecję. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

    Prosimy o bezwzględne zamieszczanie w aplikacji poniższej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MAP solutions Sp. z o.o., ul. Leśna 5b, 05-120 Legionowo, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesami rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).”