Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista ETL/DevOps Engineer (Data Science)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: /MB/HRC/DS/KG7309

    Szukamy Ciebie jeśli:

    • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowany kierunek IT)
    • Znasz bardzo dobrze SQL
    • Masz min. 2 lata doświadczenia w pracy z bazami danych
    • Potrafisz dostrzec potencjalne usprawnienia w jakości danych i procesów
    • Chcesz budować procesy ETL
    • Chcesz zajmować się projektowaniem i rozbudowywaniem systemu o nowe obszary
    • Lubisz przeprowadzać testy i optymalizację
    • Chciałbyś Pracować w międzynarodowym środowisku nastawionym na kreatywność i nowoczesność
    • Satysfakcję daje Ci branie odpowiedzialności za powierzone zadania
    • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym i chcesz się w nim rozwijać

    Dodatkowo zapunktujesz za:

    • Doświadczenie związane z ETL (Data Integration Studio, Informatica lub podobne)
    • Znajomość struktur bazodanowych, np. Oracle lub SAS
    • Doświadczenie w pracy z ryzykiem kredytowym
    • Znajomość Agile / Scrum
    • Doświadczenie w modelowaniu danych
    • Znajomość języków 4GL, Python, VBA

    Jak pracujemy

    Nasza wiedza specjalistyczna dotyczy rozwoju i zarządzania ryzykiem rynkowym, ryzykiem kredytowym i ryzykiem handlowym oraz modelami rynków finansowych, przy użyciu najnowocześniejszych metod modelowania, narzędzi i technologii przetwarzania danych. Zespół raportujący, zajmujący się danymi i analizami w ramach Risk Hub Warsaw zapewnia wysokiej jakości sprawozdawczość, analizę ryzyka kredytowego i rynkowego oraz zapewnienie jakości danych i usługi zarządzania na rzecz wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy. Podążamy zwinnie, pracując w wysoko wydajnych, samosterujących się zespołach, zwykle realizujących ambitne cele.

    umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
    9:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
    ul. Zajęcza 4, Warszawa
    tutaj mieści się nasze biuro

    Zakres obowiązków

    50%
      - Rozwijanie procesów

    20%
      - Analiza

    20%
      - Tworzenie dokumentacji

    10%
      - Wsparcie dla operacji

    Pozostałe wymagania

    • Znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Ciągłe skupienie na standaryzacji i doskonaleniu procesów
    • Proszę o przesłanie CV w języku angielskim
    W ING Tech Poland dbamy o:
    Nad Twoją rekrutacją czuwają:
    Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z podanym numerem referencyjnym /MB/HRC/DS/KG7309 w temacie e-maila, za pomocą przycisku:
    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach oraz ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowicach, w celu przeprowadzenia procesu niniejszej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie danych osobowych, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie art.22(1) §1 Kodeksu Pracy.

    Zostałam/em poinformowana/y, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w dowolnym czasie.

    Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.

    W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat.