Ta oferta pracy jest nieaktualna od 142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista ETL/DWH ze znajomoscią jezyka niemieckiego

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Programista ETL/DWH (z podstawową znajomoscią jezyka niemieckiego)
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref. 01/04A/Wro

    Opis stanowiska

    Jako Programista ETL/DWH będziesz odpowiadać za tworzenie nowych oraz rozwój istniejących aplikacji opartych na technologiach i mechanizmach bazodanowych i Business Intelligence. Będziesz brać udział w projektach dla renomowanych, globalnych klientów Capgemini związanych z modelowaniem danych i tworzeniem procesów w warstwie danych i ETL (m.in. Oracle, Informatica), jak również z wielowymiarowymi modelami danych oraz raportami.

    W zależności od projektu i doświadczenia, do Twoich głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

    • projektowanie i implementacja procesów ETL oraz raportingowych, zarówno w zakresie modelowania, jak i przepływów danych;
    • implementacja (programowanie) procesów bazodanowych, ETL oraz raportingowych;
    • testowanie oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań hurtowni danych;
    • w przypadku istniejących systemów istotna będzie praca związana z migrowaniem, optymalizacją oraz poprawą wydajności działających procesów bazodanowych, ETL oraz raportingowych;
    • migracje istniejących rozwiązań BI i DWH na nowe platformy;
    • utrzymanie istniejących systemów BI i DWH.

    Jako Programista ETL/DWH będziesz mieć również możliwość praktycznego poznania nowoczesnych narzędzi ETL i BI, procesów biznesowych i zdobycia wiedzy fachowej z branż, w których działają międzynarodowi klienci Capgemini oraz rozwoju w kierunku zadań analitycznych oraz architektonicznych.

    Profil idealnego kandydata

    • doświadczenie  w projektach z obszaru hurtowni danych oraz Business Intelligence (w różnych fazach rozwoju systemów);
    • dobra znajomość przynajmniej jednego relacyjnego systemu bazodanowego (znajomość Oracle będzie mile widziana);
    • znajomość narzędzi ETL (mile widziana znajomość Informatica);
    • sprawne posługiwanie się językiem SQL (znajomość PL/SQL i metod optymalizacji operacji bazodanowych będzie dodatkowym atutem);
    • ukończone studia magisterskie lub inżynierskie z informatyki lub innych nauk ścisłych;
    • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia) - – więcej informacji o niemieckim w Capgemini znajdziesz tutaj;
    • umiejętność analitycznego myślenia;
    • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.

    Oferujemy

    • możliwość rozwoju zawodowego;
    • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
    • atrakcyjne warunki finansowe;
    • prywatna opieka medyczna;
    • pakiet ubezpieczeniowy;
    • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
    • wyjazdy integracyjne;
    • szkolenia zawodowe i językowe;
    • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
    • przyjazną atmosferę w pracy;
    • wsparcie w relokacji;
    • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

    Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny

    Zgłoszenie w języku niemieckim lub angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij za pomocą przycisku Aplikuj.