Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista ETL

PKO Faktoring S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie procesów zarządzania danymi i integracji danych

  • budowanie, optymalizowanie i modyfikowanie struktur i procedur w hurtowni danych

  • współpraca z zespołami z różnych obszarów biznesowych w zakresie rozwoju BI

Nasze wymagania

  • praktyczna wiedza z zakresu szeroko pojętej tematyki Hurtowni Danych i tworzenia procesów ETL,

  • bardzo dobra znajomość metodologii budowy Hurtowni Danych, bazy danych MsSQL oraz języka SQL i TSQL (co najmniej 3-letnie doświadczenie),

  • znajomość rozwiązań Microsoft w obszarze BI i baz danych (SSRS, SSIS, SSAS),

  • dobrze rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność modelowania danych,

  • język angielski w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną,

  • umiejętność dokumentowania produktów swoich prac,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne (dodatkowy atut),

  • doświadczenie w sektorze finansowym (dodatkowy atut).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B w jednej z najlepszych firm faktoringowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce,

  • możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy