Oferta pracy

Programista ETL

APLIKACJE KRYTYCZNE sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Chmielna 132/134

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, rozwój i optymalizacja procesów ETL (MS SSIS lub PDI)

  • Praca w środowisku bazodanowym Oracle (PL/SQL) oraz narzędziami Apache Hadoop

  • Projektowanie, tworzenie i rozwój hurtowni danych

  • Tworzenie rozwiązań Big Data z wykorzystaniem Apache Hadoop

  • Analiza systemowa integrowanych źródeł danych

  • Techniczne wsparcie testów w obszarze testów jednostkowych, integracyjnych oraz UAT

  • Obsługa incydentów związanych z przetwarzaniem danych

  • Dokumentowanie procesów ETL

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Matematyka, Fizyka, Informatyka lub pokrewne

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w obszarze DWH/ETL

  • Praktyczna znajomość projektowania oraz implementacji procesów ETL w oparciu o SQL Server Integration Services (SSIS) oraz Pentaho Data Itegration (PDI)

  • Znajomość i doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle

  • Umiejętność programowania w języku PL/SQL na poziomie średnio-zaawansowanym

  • Praktyczna znajomość budowania złożonych, wydajnych zapytań SQL

  • Znajomość metod projektowania hurtowni danych i data martów analitycznych

  • Umiejętność analizy wymagań

Mile widziane

  • Znajomość rozwiązań Big Data z wykorzystaniem Apache Hadoop & Family

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • parking dla rowerów

  • Pies w biurze? Zapraszamy!

Interesuje Cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników? Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć systemy wewnętrzne, które ułatwiają pracę Ministerstwu Finansów oraz tworzyć i rozwijać systemy zewnętrzne, z których korzystają dziesiątki tysięcy podatników w Polsce.

Przewiń do profilu firmy