Logo Pracuj.pl

Programista Flutter

Bank PekaoO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Flutter

  • Dart

  • Java

  • Kotlin

  • Swift 5

Twój zakres obowiązków

  • Badania i rozwój nowoczesnych produktów informatycznych
  • Współpraca z klientem wewnętrznym Banku
  • Realizacja projektów wdrażających nowe procesy, produkty, funkcjonalności uwzględniając aktualne trendy
  • Projektowanie i implementację rozwiązań informatycznych
  • Analiza funkcjonalną systemów i rekomendowanie usprawnień
  • Tworzenie oprogramowania i testowanie systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość technologii Flutter i języka Dart
  • Praktyczna znajomość wzorca BLoC
  • Posiadasz minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w jednej z wymienionych technologii: Flutter - Dart; Android - Java, Kotlin; iOS - Swift 5; Spring / EJB - Java
  • Masz dogłębną wiedzę z zakresu inżynierii programowania i technologii integracyjnych
  • Umiesz sprawnie posługiwać się narzędziem GIT
  • Cechuje Cię samodzielność, otwartość na poznawanie nowych technologii i lubisz eksperymentować
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiesz pracować w zespole
  • Znasz język angielski na poziomie B1/B2

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Aktualne oferty pracodawcy
35023

Programista Flutter, Warszawa