Oferta pracy

Programista Forms i PL/SQL

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PL/SQL

System operacyjny

O projekcie

Obszar Administracji Terenowej Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z Samorządami: miastami i ich jednostkami podległymi, powiatami, urzędami marszałkowskimi, placówkami oświatowymi oraz spółkami komunalnymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę urzędów administracji samorządowej. Nasz cel to zmiana obrazu polskiej administracji.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie części aplikacji, będących elementem Platformy Miejskiej używanej przez największe miasta w Polsce,

  • uczestniczenie w tworzeniu komponentów wspólnych systemu oraz w pracach związanych z integracją systemów.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość PL/SQL,

  • znajomość Oracle Forms i Oracle Reports,

  • znajomość relacyjnych baz danych i zagadnień związanych z projektowaniem aplikacji bazodanowych,

  • przynajmniej 3-letni staż pracy przy realizacji projektów komercyjnych,

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne),

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca co najmniej czytanie dokumentacji technicznej,

  • odpowiedzialność za wykonywane zadania,

  • zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi i technologii bazy Oracle 9 i 10,

  • doświadczenie w optymalizacji wydajności baz danych,

  • znajomość narzędzi i technologii bazy Postgres,

  • znajomość systemów kontroli wersji,

  • znajomość Java EE.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku