Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista - frezer narzędziowy CNC

Aquael Sp. z o.o.

Krasnowolska 50

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i pisanie programów w ProE Creo 7.0

  • Pisanie programów w programie Alphacam

  • Pisanie programów na maszynach CNC

  • Dobra znajomość sterowników Sinumeric

  • Dobra znajomość maszyn CNC i zagadnień z nimi związanych

  • Kontrola jakości produkowanych komponentów

  • Sporządzanie dokumentacji 2D/3D

  • Konfigurowanie i monitorowanie narzędzi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w produkcji form wtryskowych/ rozdmuchowych/ tłoczników

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi takimi jak suwmiarka, mikromierz, sonda pomiarowa, płytki itp.

  • Znajomość pakietu Office

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i precyzja

  • Zaangażowanie w wykonywane projekty i nastawienie na współpracę

Mile widziane

  • Znajomość branży akwarystycznej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w firmie z 38-letnią tradycją

  • Pracę w kreatywnym i zaangażowanym zespole

  • Możliwość przyłączenia do grupowego ubezpieczenia

  • Możliwość przyłączenia do pakietu medycznego

  • Siatkówkę co tydzień

Jesteśmy polską firmą, która od 38 lat produkuje wszystko co jest potrzebne do założenia i pielęgnacji akwarium oraz oczka wodnego. Należymy do ścisłego grona liderów w branży akwarystycznej i cieszymy się nieustającym zaufaniem Klientów. W naszym portfolio znajduje się marka Comfy i Amiplay z ofertą artykułów dla małych zwierząt domowych oraz marka akwarystyczna Diversa. Posiadamy własną sieć sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy AquaelZoo. Zatrudniamy ponad 600 osób w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy