Logo Pracuj.pl

Programista Front-end (Angular)

Nest Bank S.A.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • HTML5

  • JavaScript

  • CSS3

  • Node.js

  • REST API

  • JSON

  • RWD

  • OOP

  • Git

  • React Native

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zmian programistycznych dla Banku w obszarze Front
  • Programowanie zmian w Angular
  • Dokumentowanie wytworzonych zmian
  • Współpraca z innymi komórkami Banku
  • Prowadzenie projektów w niewielkich grupach (2-3 osobowych) lub indywidualnie

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript w standardzie ES6+
  • Bardzo dobra znajomość Angular (TypeScript)
  • Znajomość podstaw Reacta
  • Znajomość Node.js
  • Znajomość zagadnień związanych z RWD
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do przeprowadzania testów REST API i JSON
  • Znajomość paradygmatu OOP
  • Doświadczenie w pracy z repozytorium kodu (GIT)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Inicjatywa oraz bardzo dobra organizacja pracy

Podział czasu pracy

75%

Development nowych funkcjonalności

15%

Naprawa błędów

10%

Spotkania i inne

To oferujemy

  • Pracę w ambitnym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej i inspirującej atmosferze
  • Udział w innowacyjnym projekcie cyfrowej transformacji banku
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Warunki zatrudnienia umożliwiające osiągnięcie Work Life Balance: umowa o pracę, pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, Kafeteria MyBenefit)
  • FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Programista Front-end (Angular), dolnośląskie