Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Front-End (Angular)

Sygnity S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • JavaScript

  • CSS

  • HTML

Mile widziane

  • Znajomość jednego lub kilku frameworków javascriptowych: jQuery, DOJO, Bootstrap, AngularJS

  • Znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat, WildFly lub JBoss

  • Java

  • Znajomość Spring, Struts, Hibernate

  • SQL

O projekcie

Rozwój oraz utrzymanie systemów webowych świadczących usługi elektroniczne z wykorzystaniem języków JavaSrcipt, HTML oraz frameworka Angular (systemy o charakterze centralnym dla sektora administracji publicznej)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie struktury i wyglądu aplikacji z zachowaniem zasad ergonomii oraz dostępności (WCAG 2)

  • prace nad nowymi funkcjonalnościami oraz utrzymaniem już istniejących

  • prace związane z przygotowaniem technologii (np. wzorców kontrolek, formularzy) pod tworzone funkcjonalności

  • dbanie o odpowiedni poziom bezpieczeństwa

  • współpraca z Product Ownerem i zespołem SCRUMowym w zakresie planowania, realizacji i oceny wykonanych zadań

Nasze wymagania

  • Znajomość Angular

  • Znajomość JavaScript, HTML, CSS

  • Znajomość i umiejętność stosowania w praktyce wzorców projektowych

  • Chęć do nauki i poznawania nowych frameworków i narzędzi

  • Doświadczenie w programowaniu portali wg podejścia Responsive Web Design

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji webowych, znajomość podstawowych zagrożeń np. OWASP Top 10

  • Znajomość programowania w języku Java

  • Znajomość SQL

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej w oddziałach firmy (m.in. Zabrze, Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk)

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie

  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife

  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników