Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista front-end

Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JS

  • Angular

  • Git

  • Responsive Web Design

  • Java Spring

O projekcie

Jeżeli chcesz rozwijać swoje zainteresowania oraz zdobywać doświadczenie w najnowszych technologiach dołącz do nas. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista front-end.

Miejsce pracy: Bydgoszcz lub praca zdalna z dowolnej lokalizacji na terenie Polski

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania

  • Rozwój nowych funkcjonalności, a także udoskonalanie już istniejących rozwiązań

  • Opracowanie i integracja komponentów technologicznych

  • Identyfikacja oraz analiza zgłoszonych problemów

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JS

  • Doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem framework-a Angular

  • Praktyczna znajomość "web accessibility"

  • Praktyczna znajomość GIT

  • Praktyczna znajomość różnic pomiędzy przeglądarkami desktop i mobile

  • Znajomość zagadnień z zakresu Responsive Web Design

Mile widziane

  • Znajomość programów graficznych i umiejętność tworzenia grafiki na potrzeby stron internetowych

  • Praktyczna znajomość Java Spring

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT

  • Pracę w projektach na rzecz największych banków krajowych i zagranicznych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju i szkoleń

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczny czas pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Aktywność sportową (karta Medicover Sport)

  • Bogaty wachlarz świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Kontakt z wybranymi kandydatami

2

Rozmowa techniczna online

3

Informacja zwrotna

Bazy i Systemy Bankowe Sp. z o.o. to firma o ponad 48-letniej tradycji w branży informatycznej. Jesteśmy producentem największych rozwiązań informatycznych kierowanych przede wszystkim do instytucji z sektora finansowego, w szczególności bankowego i ubezpieczeniowego oraz administracji publicznej.

Przewiń do profilu firmy