Oferta pracy

13 00016 500 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React

  • Redux

  • Redux-thunk

  • TypeScript

  • ES6+

  • NodeJS

  • Git

  • GitHub

Mile widziane

  • Azure

  • CI/CD

  • PowerShell

  • Bash

O projekcie

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Twój zakres obowiązków

  • rozwój aplikacji tworzących portal pracuj.pl

  • współpraca z innymi zespołami w tym z projektantami i architektami

  • projektowanie rozwiązań z uwzględnieniem kontekstu biznesowego

  • mentoring i dzielenie się doświadczeniem z członkami gildii frontendowej

  • przeprowadzanie code review

  • pair programming

Nasze wymagania

  • doświadczenie 4-8 lat

  • znajomość React, Redux, Redux-thunk

  • znajomość ES6+, TypeScript

  • doświadczenie z webpack

  • doświadczenie z NodeJS (express.js, React SSR, next.js)

  • znajomość wzorców redux, flux

  • znajomość dobrych praktyk programistycznych

  • CSS-in-JS i preprocesory (SASS, LESS)HTML

  • frameworki do testowania np. Jest

  • GIT i GitHub

  • doświadczenie w byciu mentorem dla młodszych stażem współpracowników

  • doświadczenie w koordynacji prac technicznych nad produktem/obszarem produktowym

  • znajomość platformy Azure

  • znajomość powershell/bash/cmd i mikroserwisów frontendowych

  • podejście TDD

  • znajomość CI/CD

  • doświadczenie w pracy w metodologii Agile

Podział czasu pracy
75%

development

15%

spotkania

10%

bug fix

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • scrum

To oferujemy

  • możliwość wykupienia pakietu medycznego

  • pracę zdalną

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • treningi umiejętności miękkich

  • działania rozwojowe

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem

2

Spotkanie Online z przyszłym przełożonym i Frontend Dev

Chcesz wiedzieć więcej?

Czy jest coś, czego brakuje Ci w naszej ofercie pracy? Czy chcesz z nami porozmawiać o procesie rekrutacyjnym? Wystarczy, że napiszesz na [email protected], a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.