Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Front-end

Sygnity S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Sygnity S.A.

aleja Grunwaldzka 415

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Angular

  • React.js

  • Vue.js

  • CSS

  • REST

  • SOLID

Mile widziane

  • NgRx

  • Nx

O projekcie

Budowa nowej wersji systemu dla jednej z największych firm paliwowych w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • Budowa aplikacji WWW z wykorzystaniem komponentów Angular 9.0 i DevExpress for Angular

  • Przeprowadzanie testów jednostkowych

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Znajomość: JavaScript, TypeScript, Angular 2+ lub React lub Vue, CSS (Less/Saas), REST, SOLID, wzorce projektowe, testy jednostkowe

  • Umiejętność współpracy z Analizą, Architektem i Klientem

  • Umiejętność pracy w małych Zespołach Projektowych

  • Wykształcenie wyższe – kierunki techniczne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • Umiejętność analizowania problemów i szybkiego znajdowania potencjalnych rozwiązań

  • Umiejętność organizacji pracy w ograniczeniach czasowych

  • Znajomość NgRx, Nx (monorepo), inne biblioteki i frameworki JS

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B

  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife

  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z menedżerem

Spółka Sygnity Business Solutions łączy w sobie ponad 28-letnie doświadczenie w implementacji rozwiązań informatycznych wspierających efektywne zarządzanie. W 2015 roku powstała marka Sygnity Business Solutions w wyniku połączenia kompetencji spółki Max Elektronik specjalizującej się w rozwiązaniach własnych opartych na nowoczesnych technologiach informatycznych z częścią Sygnity skupiającą kompetencje konsultingowe oraz wdrożeniowe w zakresie praktycznego wykorzystania światowych rozwiązań klasy ERP, CRM, BI, BPM, ESB, SOA i ECM.

Przewiń do profilu firmy