Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Programista Front-end / JavaScript

x-kom sp. z o.o.

10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna

aleja Pokoju 18

Grzegórzki

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • TypeScript

  • React.js

  • Redux

Twój zakres obowiązków

  • Tworzysz oprogramowanie w technologii TypeScript / React / Redux / Redux-Saga / React Router / styled-components.

  • Twoje rozwiązania działają zarówno w nowoczesnych przeglądarkach, jak i na serwerze Node.js (SSR).

  • Rozwijasz aplikację korzystającą ze zdalnego REST API.

  • Tworzysz testy jednostkowe w Jest i Enzyme lub React Testing Library.

  • Sprawdzasz nowo powstały kod poprzez code review.

  • Współpracujesz z innymi zespołami produktowymi oraz DevOps.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: masz ponad 3 lata doświadczenia jako programista front-end.

  • Wiedza: znasz bardzo dobrze TypeScript i React oraz jego ekosystem. Potrafisz pracować ze zdalnym REST API. Znasz system kontroli wersji Git i model Gitflow. Nie jest Ci obcy semantyczny i dostępny HTML. Rozumiesz CSS.

  • Analityczne myślenie: rozumiesz, że jeśli A wynika z B, to nie oznacza, że B wynika z A. Zadajesz odpowiednie pytania, żeby pozyskać niezbędne informacje oraz potrafisz wyciągać wnioski.

  • Umiejętności: bardzo dobrze organizujesz swoją pracę. Lubisz pracę zespołową. Samodzielnie rozwiązujesz problemy i kreatywnie szukasz nowych rozwiązań. Potrafisz przekonać innych do swoich pomysłów. Chętnie dzielisz się wiedzą i wspierasz mniej doświadczonych członków zespołu.

  • Mile widziane: Twoim asem w rękawie będzie doświadczenie w pracy z design systemem obsługującym wiele marek (brandów). Docenimy również znajomość zagadnienia renderowania aplikacji webowych na serwerze (SSR).

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10-12

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • pair programming

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie: wybierz dogodną dla siebie formę współpracy: umowa o pracę lub B2B.

  • Miejsce pracy: Częstochowa lub Kraków. Możemy rozmawiać o pracy na miejscu w biurze, zdalnie, lub w trybie mieszanym.

  • Nowoczesne biuro: czeka na Ciebie pyszna kawa oraz komfortowe, nowoczesne biuro z game roomem i chill roomem.

  • Elastyczne godziny pracy: Pracuj 8 godzin dziennie, a co do szczegółów – na pewno się dogadamy.

  • Ludzie i atmosfera: Nasza firma prężnie się rozwija. Dzięki temu i my rozwijamy się zawodowo i podnosimy swoje kwalifikacje. Codziennie wykorzystujemy swoje umiejętności w praktyce. Wprowadzamy swoje pomysły oraz rozwiązania i daje nam to mnóstwo satysfakcji 😊 Dołącz do nas!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • strefa relaksu