Oferta pracy

Programista Front-end/JavaScript

Media ExpertO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • Java Script

  • REST API

  • JSON

  • AJAX

Mile widziane

  • TypeScript

  • Vue.js

  • React

Twój zakres obowiązków

  • minimum dwuletniego doświadczenia w programowaniu w języku JavaScript/jQuery

  • bardzo dobrej praktycznej znajomość HTML 5 i CSS 3

  • doświadczenia w wykorzystaniu danych z architektury REST API

  • umiejętności tworzenia wydajnego, efektywnego i czystego kodu o odpowiedniej strukturze

  • analitycznego umysłu i przywiązania do detali

  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • motywacji do rozwoju i zdobywania wiedzy

  • umiejętności szybkiego uczenia się

  • dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności i samodzielności

Nasze wymagania

  • znajomość oprogramowania typu Postman lub podobnych

  • znajomość zagadnień z obszaru e-commerce/SEM/UX

  • znajomość frameworków typu Bootstrap, Foundation

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • udział w innowacyjnych projektach

  • dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii

  • wsparcie w trakcie wdrożenia

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych salonach

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

Etapy rekrutacji
1

wysłanie aplikacji

2

rozpatrzenie aplikacji i zaproszenie na rozmowę

3

spotkanie z rekruterem

4

propozycja pracy w Media Expert

Media Expert

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy

Nieobcy Ci bug fixing i wiesz, gdzie postawić commit? Nie przerażają Cię daily scrumy ani sprinty? Ba, nawet root cause nie wybije Cię z rytmu? Great, bo ta oferta jest dla Ciebie!