Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Front-end/JavaScript

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bestcena.pl e-shop Sp. z o.o.

    Nasza BestCenna historia rozpoczęła około 10 lat temu. Od samego początku tworzą ją osoby pełne pasji i zaangażowania. Kim właściwie jesteśmy? Nasz zespół to przede wszystkim młodzi ludzie, będący wielkimi fanami technologii. Dorzućmy do tego zdobyte doświadczenie i zgromadzoną wiedzę specjalistyczną. Pozwoliło to na skuteczne wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w e-commerce, co doprowadziło do dynamicznego rozwoju firmy. Aktualnie działamy również w kilku innych europejskich krajach, w Polsce Bestcena zagościła w 2013 roku. Będąc młodymi ludźmi podążającymi za nowinkami technologicznymi zależało nam, aby były one dostępne również na polskim rynku w przystępnych cenach.

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie oprogramowania w technologiach: JavaScript (m.in. React.js), HTML5, CSS3
    • Rozwój nowych funkcjonalności
    • Wdrażanie i utrzymanie istniejącego oprogramowania
    • Dbanie o wysoką jakość kodu
    • Migracja HTML na PHP framework

    Wymagania:

    • Rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML5, CSS3
    • Dobra znajomość frameworków i bibliotek JavaScript, w tym React.js i Vue
    • Znajomość Responsive Web Design i tworzenia stron na urządzenia mobilne
    • Znajomość podstaw PHP
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z międzynarodowym zespołem i dokumentacją techniczną

    Mile widziane:

    • Znajomość frameworków do testowania JavaScript np. Mocha, Chai, Jasmine, Jest
    • Znajomość Progressive Web Apps
    • Znajomość Bootstrap oraz LESS lub SASS
    • Znajomość zagadnień Continuous Integration i Continuous Delivery
    • Doświadczenie z zakresu UX w branże ecommerce

    Oferujemy:

    • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub B2B
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach i niekorporacyjnej atmosferze pracy,
    • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy z domu,
    • Pracę, w której na pewno nie będzie nudno.
    • Pakiet dodatkowych benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne).
    • Pakiety szkoleniowe
    • Wyjazdy integracyjne
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
    • Telefon i komputer służbowy
    • Chill room i game room

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj".

    Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez spółkę Bestcena.pl e-shop sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-568), przy ul. Wierzbięcice 44a w celu prowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 ze zm.) Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy/a tego, że mam prawo dostępu do treści moich danych, a także prawo ich poprawiania oraz tego, że podanie danych jest dobrowolne”.