Oferta pracy

Programista Front End

TRANSITION TECHNOLOGIES-SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • HTML5

  • CSS3

  • Sass

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Node.js

  • React

Twój zakres obowiązków

  • budowanie warstwy interfejsu użytkownika tworzonego oprogramowania z wykorzystaniem architektury SPA i frameworka Angular lub React,

  • będziesz brać dział we wszystkich aspektach rozwoju oprogramowania takich jak: analiza wykonalności nowych funkcjonalności, projektowanie, pisanie kodu źródłowego, pokrywanie kodu źródłowego testami, dokumentowanie kodu źródłowego, przeprowadzanie code review oraz refaktoryzacji, usuwanie błędów;

  • zadbasz o wysoką jakość wytwarzanych rozwiązań,

  • dostosujesz rozwiązania do wymagań osób niepełnosprawnych (normy WCAG),

  • będziesz stale współpracować z innymi członkami zespołu,

  • zapoznasz się z narzędziami/technologiami potrzebnymi do realizacji funkcji wskazanych przez zespół,

  • będziesz uczestniczyć w spotkaniach projektowych.

Nasze wymagania

  • masz minimum 3-letnie doświadczenie w realizacji responsywnych interfejsów użytkownika,

  • zdobyłeś/aś tytuł inżyniera lub magistra (preferowane kierunki informatyka, matematyka lub pokrewne),

  • pracowałeś w min. 3 projektach z wykorzystaniem: Angular (5+), HTML5, CSS3, Sass, JavaScript, TypeScript, Node.js lub React,

  • posiadasz co najmniej 3 lata doświadczenia w wykorzystywaniu metod integracji REST/JSON API,

  • znasz wytyczne Pixel Perfect Precision i heurystyki Nielsena,

  • realizowałeś/aś co najmniej jeden projekt z wykorzystaniem WCAG 2.0 i posiadasz wiedzę z zakresu stosowania standardu WCAG 2.0 na poziomie AA,

  • potrafisz dostosować interfejs do różnych typów przeglądarek,

  • korzystasz z GIT,

  • znasz metodykę SCRUM.

To oferujemy

  • pracę zdalną dla klienta z sektora publicznego,

  • prestiżowy projekt, który ma wpływ na życie Polaków,

  • umowę B2B,

  • elastyczne godziny pracy,

  • nieformalną kulturę organizacyjną,

  • stałe wsparcie managera z naszej storny (projekt jest outsourcingowy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • ekologiczne miejsce pracy

TRANSITION TECHNOLOGIES-SOFTWARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Transition Technologies Software to społeczność ponad 250 utalentowanych specjalistów, zajmujących się dostarczaniem profesjonalnych usług programistycznych i consultingowych. Będąc częścią Grupy Kapitałowej Transition Technologies, zdobyliśmy 30-letnie doświadczenie w branży IT, stając się liderem w produkcji oprogramowania z obszaru gazownictwa, energii i sektora publicznego.

Nasz zespół tworzą pasjonaci i eksperci. Programiści Java, Baz Danych Oracle, .NET, Front-End, Python, specjaliści UI/UX i DevOps oraz testerzy oprogramowania świadczą usługi na najwyższym poziomie. Przyjazne środowisko pracy, rozwój zawodowy, znajomość i wykorzystywanie najnowszych narzędzi oraz technologii, umożliwia nam spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.

Przewiń do profilu firmy