Oferta pracy

Programista Front-end

Nest Bank S.A.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • HTML5

  • JavaScript

  • CSS3

  • Node.js

  • REST API

  • JSON

  • RWD

  • OOP

  • Git

  • React Native

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zmian programistycznych dla Banku w obszarze Front

  • Programowanie zmian w Angular

  • Dokumentowanie wytworzonych zmian

  • Współpraca z innymi komórkami Banku

  • Prowadzenie projektów w niewielkich grupach (2-3 osobowych) lub indywidualnie

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znasz bardzo dobrze HTML5, CSS3, JavaScript w standardzie ES6+

  • Znasz bardzo dobrze Angular (TypeScript)

  • Znasz podstawy Reacta

  • Znasz Node.js

  • Znasz zagadnienia związane z RWD

  • Sprawnie posługujesz się narzędziami do przeprowadzania testów REST API i JSON

  • Znasz paradygmat OOP

  • Masz doświadczenie w pracy z repozytorium kodu (GIT)

  • Cechuje Cię analityczne myślenie

  • Lubisz wychodzić z inicjatywą

To oferujemy

  • Pracę w ambitnym, dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej i inspirującej atmosferze

  • Udział w innowacyjnym projekcie cyfrowej transformacji banku

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Warunki zatrudnienia umożliwiające osiągnięcie Work Life Balance: umowa o pracę, pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, Kafeteria MyBenefit)

  • FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne