Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Front-End

ZETO Software

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • TypeScript

  • Angular

Twój zakres obowiązków

  • wytwarzanie oprogramowania zgodnie ze specyfikacją

  • dbałość o estetykę wytwarzanego produktu

  • współpraca z analitykami i testerami w zakresie rozwoju i utrzymania oprogramowania

  • prowadzenie dokumentacji technicznej projektu

Nasze wymagania

  • posiadasz wiedzę i doświadczenie projektowe w programowaniu

  • masz doświadczenie przy wytwarzaniu natywnych aplikacji mobilnych (Android/iOS) lub technologii hybrydowej (Ionic, Cordova)

  • bardzo dobrze znasz Angular’a i TypeScrypt’a

  • umiesz projektować struktury styli

  • płynnie wykorzystujesz GIT’a

  • potrafisz priorytetyzować zadania

  • odpowiedzialność i samodzielność to Twoje atuty

To oferujemy

  • pracę w środowisku ekspertów, w dużej organizacji o stabilnej pozycji rynkowej

  • pozytywne podejście, bezpośredni kontakt, wzajemny szacunek

  • stabilna i ciekawa praca przy rozwijających się projektach

  • bezpośredni wpływ na powstające rozwiązania

  • elastyczne formy zatrudnienia oraz godziny pracy w zależności od potrzeb

  • kartę sportową, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

  • niepowtarzalną atmosfera pracy w zespołach otwartych na współpracę i dzielenie się wiedzą

  • możliwość pracy zdalnej

  • system rekomendacyjny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy jedną z największych firm informatycznych w Polsce północno-wschodniej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów IT dla rolnictwa, administracji oraz biznesu na terenie całego kraju. Od 50 lat dbamy o jakość naszych usług i zadowolenie klientów.

Zajmujemy się głównie projektowaniem, tworzeniem i integracją oraz wdrażaniem systemów informatycznych, a także przetwarzaniem danych oraz doradztwem i szkoleniami w zakresie IT. Aktualnie zatrudniamy prawie 200 specjalistów z branży informatycznej.

W związku z dynamicznym rozwojem usług chcielibyśmy zaprosić do współpracy doświadczonych specjalistów ceniących sobie jakość i wysokie standardy pracy w organizacji potrafiącej docenić wartość kompetencji.

Przewiń do profilu firmy