Oferta pracy

Programista Front-end

Centralny Ośrodek Informatyki O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Cyfryzacja jest strategicznym zadaniem państwa. Jej sensowny rozwój jest możliwy tylko wtedy, gdy państwo ma po swojej stronie kompetencje cyfrowe, odpowiedni zespół ekspertów oraz spójną strategię. My jesteśmy częścią tego zaplecza.

Centralny Ośrodek informatyki to centrum kompetencji, software house i instytucja publiczna w jednym. Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem specjalistów cyfrowych. Mamy ekspertów IT, projektujemy usługi i doświadczenie użytkownika, szkolimy, prowadzimy komunikację społeczną, zarządzamy projektami i zamówieniami publicznymi. Dzięki temu możemy realizować kluczowe w państwie projekty cyfrowe od A do Z.

Chcemy zaprosić do współpracy najlepszych programistów. Jeśli masz ambicje pracować w największych projektach związanych z cyfryzacją kraju, to czekamy na Ciebie! Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie oprogramowania oraz rozwijanie systemów informatycznych.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych,
  • Tworzenie oprogramowania zgodnie z przyjętą architekturą i wymaganą funkcjonalnością przy zachowaniu staranności i dbałości o jak najlepszą jakość powstającego produktu,
  • Opracowywanie i obsługiwanie testów jednostkowych oprogramowania,
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej i użytkowej systemu informatycznego,
  • Współpraca z innymi zespołami w ustalonym zakresie przy wdrażaniu nowych wersji systemu informatycznego,
  • Wykonywanie code review,
  • Usuwanie błędów wykrytych w oprogramowaniu,
  • Zgłaszanie inicjatywy w zakresie optymalizacji i poprawy jakości oprogramowania.

Poszukiwane kompetencje

Kilkuletnie doświadczenia w pracy na stanowisku programisty front-end,
Znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami:
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript (ES6/ES7)
  • Angular 2+
  • TypeScript
  • TSlint/JSLint
  • HTML5, CSS3
  • Bootstrap
  • Webpack, Gulp/Grunt
  • Karma, Protractor, Jasmine
  • Node.js, NPM
  • Preprocesor SASS/LESS
  • Wzorców projektowych OOP
  • Top 10 podatności OWASP
  • Webserwisy REST, Swagger
  • GIT
  • Jira, Confluence, Stash
  • W3C
  • Znajomość różnic w działaniu przeglądarek webowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę,
  • Praca w trybie zdalnym,
  • Udział w zróżnicowanych technicznie projektach,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników,
  • Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie,
  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, wczasy pod gruszą.

Wyślij swoje CV za pomocą przycisku

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy