Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Programista Front-End

AGENCJA MARKETINGOWA PIRK SPARK Anna HertmanO firmie

5 5009 000 brutto / mies.
  • 27 Grudnia 9, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AGENCJA MARKETINGOWA PIRK SPARK Anna Hertman

27 Grudnia 9

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • React.js

Twój zakres obowiązków

  • implementacja gotowych makiet graficznych na systemy WooCommerce, PrestaShop i Shoper

  • tworzenie wtyczek dla platformy Shoper

  • tworzenie front-endowej warstwy aplikacji w oparciu o wymagania biznesowe

  • współpraca z programistami back-endowymi oraz projektantami UX / UI

  • utrzymanie istniejących interfejsów Użytkownika oraz tworzenie nowych funkcjonalności

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia w obszarze front-endu

  • umiejętność testowania napisanego kodu

  • znajomość HTML5 i CSS3

  • znajomość react.js

  • dobra organizacja czasu pracy pozwalająca na właściwe priorytetyzowanie zadań i dowożenie projektów na czas

Mile widziane

  • doświadczenie deweloperskie z systemem Shoper

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę lub w oparciu o inną formę współpracy - jesteśmy otwarci na Twoją propozycję

  • wynagrodzenie w przedziale 5.500 - 9.000 złotych brutto, zależne od Twoich umiejętności

  • praca w dobrze skomunikowanym biurze w centrum Poznania, lub zdalnie w domowych pieleszach - wybór należy do Ciebie

  • duża swoboda w działaniu

  • ciepłe przyjęcie i startupowa kultura pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

W Pirk Spark pomagamy naszym Klientom prowadzić biznes w sieci i wspólnie wytyczamy drogę do sukcesu. Oferujemy działania w zakresie SEO, brandingu, social media czy Google Ads. Jako jedni z nielicznych posiadamy Certyfikat Allegro Ads Partner +, nadawany wyłącznie najlepszymi najskuteczniejszym agencjom działającym w obszarze Allegro Ads.

W Pirk Spark wiemy jak połączyć zadowolenie z pracy z satysfakcją naszych Klientów. Wierzymy w rozwój i stopniowe poszerzanie swoich kompetencji. Jesteśmy profesjonalistami, ale również pasjonatami digital marketingu. Widzą to też nasi Klienci, dla których chcemy się rozwijać.

Przewiń do profilu firmy

Warto z nami pracować ponieważ:

  • jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów digital marketingu, otwartych na Twoje propozycje - nowe narzędzia, kierunki, styl pracy, pokaż co sprawdza się u Ciebie

  • kreujemy własny styl pracy z Klientem, który przynosi bardzo dobre rezultaty, oferując im całościową obsługę ich obecności w sieci

  • nad skalę cenimy jakość dlatego poprowadzisz tylu Klientów, dla ilu będziesz w stanie osiągnąć najlepszy efekt

  • bardzo szybko się rozwijamy, co da Ci możliwość poszerzania swoich kompetencji

  • to Ty wybierasz technologię, która najlepiej pasuje do projektu - ostatecznie Ty za nią odpowiadasz