Logo Pracuj.pl

Programista Front-End / React

3e Software HouseO firmie

9 000–17 000
netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML5

  • React + Redux (Flux)

  • CSS3

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektowaniu i tworzeniu dedykowanego oprogramowania i interfejsów użytkownika
  • implementacja logiki aplikacji w JavaScript
  • tworzenie szablonów na podstawie projektów graficznych
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika
  • rozwój aplikacji frontowych
  • tworzenie testów automatycznych i diagnostyka błędów

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych, aplikacji webowych lub mobilnych
  • bardzo dobra znajomość HTML5, JavaScript (EC6, Ajax, REST)
  • doświadczenie w technologii React + Redux (Flux)
  • doskonała znajomość CSS3 (Bootstrap, Grid layout, Less, responsive design, itp)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • komunikatywność i nastawienie na rozwój osobisty

Mile widziane

  • tworzenie aplikacji mobilnych z wykorzystaniem HTML5, CSS, JS (w tym React Native)
  • doświadczenie w projektowaniu i analizie UX
  • uczestnictwo w projektach opensource, znajomość blogów, forów lub literatury IT
  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych w JavaScript
  • znajomość technologii backendowych (PHP, Java, Node.js, itp) i/lub bazodanowych (SQL, NoSQL)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

5-10

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • DDD
  • TDD
  • Continuous Integration
  • deployment na poziomie zespołu
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • pentesty
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • rozwój zawodowy dzięki szkoleniom zewnętrznym (w tym podnoszenie kompetencji w React, Node.js)
  • pracę na pełny etat, na miejscu w jednym z biur w Warszawie lub w Łodzi
  • możliwość pracy zdalnej
  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (e-commerce, logistyka, telematyka, finanse, ubezpieczenia)
  • pracę dla znanych marek polskich i zagranicznych
  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • pokrycie części kosztów zajęć sportowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne
  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin
  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

Mail z pytaniami

2

Videocall - rozmowa rekrutacyjna

3

Zadanie do rozwiązania

4

Sprawdzenie referencji

Pracujemy dla:

Burger King, Costa, DHL, KFC, Medicover, Pizza Hut, Starbucks

Jesteśmy dostawcą dedykowanych systemów informatycznych z ponad 20-to letnim doświadczeniem. Zatrudniamy kilkadziesiąt osób, mamy oddziały w Łodzi i Warszawie. Tworzymy oraz utrzymujemy rozwiązania, które wspierają kluczowe procesy biznesowe naszych Klientów. Wśród naszych rozwiązań szczególne miejsce zajmuje oprogramowanie dla branży restauracyjnej. Na bazie wieloletniego doświadczenia, które nabyliśmy pracując dla międzynarodowych sieci restauracji, stworzyliśmy autorskie oprogramowanie: Ordering Stack.

Ordering Stack jest wielokanałową platformą obsługującą zamówienia dla sieci restauracji. Poszukujemy osoby stanowisko Marketing Managera, której najważniejszym celem będzie planowanie oraz koordynowanie działań ukierunkowanych na zwiększenie liczby leadów sprzedażowych dla tego produktu.

Programista Front-End / React, wielkopolskie