Oferta pracy

Programista Front-end

Centralny Ośrodek Informatyki O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular 4+

  • TypeScript

  • JavaScript

  • Bootstrap

  • TSlint/JSLint

  • Preprocesor SASS

  • Git

O projekcie

Chcemy zaprosić do współpracy najlepszych programistów. Jeśli masz ambicje pracować w największych projektach związanych z cyfryzacją kraju, to czekamy na Ciebie! Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie oprogramowania oraz rozwijanie systemów informatycznych.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych,

  • Tworzenie oprogramowania zgodnie z przyjętą architekturą i wymaganą funkcjonalnością przy zachowaniu staranności i dbałości o jak najlepszą jakość powstającego produktu,

  • Opracowywanie i obsługiwanie testów jednostkowych oprogramowania,

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej i użytkowej systemu informatycznego,

  • Współpraca z innymi zespołami w ustalonym zakresie przy wdrażaniu nowych wersji systemu informatycznego,

  • Wykonywanie code review,

  • Usuwanie błędów wykrytych w oprogramowaniu,

  • Zgłaszanie inicjatywy w zakresie optymalizacji i poprawy jakości oprogramowania.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenia w pracy na stanowisku programisty front-end,

  • Znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami:

  • Bardzo dobra znajomość Angular 4+ / TypeScript,

  • Dobra znajomość JavaScript (ES6/ES7),

  • HTML5, CSS3,

  • Bootstrap,

  • TSlint/JSLint,

  • Webpack, Gulp/Grunt,

  • Karma, Jasmine,

  • NPM,

  • Preprocesor SASS,

  • Wzorców projektowych OOP,

  • Webserwisy REST, Swagger,

  • GIT,

  • Jira, Confluence, Stash,

  • Znajomość różnic w działaniu przeglądarek webowych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Praca w trybie zdalnym,

  • Udział w zróżnicowanych technicznie projektach,

  • Dostęp do najnowszych technologii,

  • Pracę nad aplikacjami, usługami i produktami, które mają wpływ na miliony użytkowników,

  • Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie,

  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Centralny Ośrodek Informatyki

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek.

Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym blisko 600 specjalistów.

Pracujemy zarówno w formule stacjonarnej, mieszanej, jak i telepracy.

Naszej pracy sprzyja:

• najnowsza technologia

• wiedza i doświadczenie ekspertów IT

• szkolenia

• zgrany i wspierający się zespół

• możliwość pracy zdalnej

Zostań częścią naszego kodu!

Przewiń do profilu firmy