Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Front-end

Simplicity RecruitmentO firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, lidera w branży retail oferującego swoje produkty zarówno w kanale sprzedaży bezpośredniej jak również za pomocą platformy e-commerce poszukujemy kandydata/tki na stanowisko

Programista Front-endNumer ref.: Złotów lub Łódź

Zadania na Twoim nowym stanowisku:

  • praca nad doskonaleniem platformy do sprzedaży online, tworzenie nowych modułów oraz ich implementacja,
  • analiza i rozwiązywanie pojawiających się błędów,
  • rozwijanie REST API,
  • dbałość o jakość kodu poprzez rzetelne Code Rieview, oraz aktualizowanie postępów w projekcie w JIRA,
  • współpraca ze specjalistami ds. SEO, UX Designerami i innymi Front-End Developerami.

Wymagania:

  • umiejętność pisania w czystym JavaScript (ES6+) oraz doświadczenie w HTML i CSS,
  • doświadczenie z API (protokoły RESTowe),
  • podstawowa znajomość przynajmniej jednego z wiodących frameworków (preferowany Vue.js),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dokumentacji technicznej,
  • doskonała organizacja pracy własnej, dokładność i samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone działania.

Doświadczenie w branży e-commerce oraz znajomość pracy w metodyce Scrum będzie niewątpliwym atutem.

Nasz klient oferuje:

  • rozwój umiejętności i zdobycie szerokiego doświadczenia w branży e-commerce,
  • dowolność formy zatrudnienia (UoP / B2B)
  • pakiet benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, szkolenia).

Zapraszamy do aplikowania i przesłania aktualnego CV.

W dokumencie który do nas prześlesz, zamieść proszę następującą formułę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych: firmę Amberstone Associates Sp. z o.o. (funkcjonującą również pod markami: Simplicity Recruitment, BlueAmber oraz FurryOwl) z siedzibą w Warszawie, 00-203, przy ul. Bonifraterskiej 17, numer KRS: 0000419720. Wyrażam zgodę by moje dane osobowe przechowywane były w systemie bazodanowym należącym do Amberstone Associates Sp. z o.o., będącego administratorem danych, i wykorzystywane jedynie w celu informowania mnie o pojawiających się ofertach zawodowych oraz możliwości wzięcia udziału w prowadzonych przez administratora danych rekrutacjach.

Oświadczam, iż zgody udzielam dobrowolnie i wiem, iż przysługuje mi prawo do żądania sprostowania (poprawiania) bądź usunięcia moich danych osobowych oraz prawo do cofnięcia wyrażonej przeze mnie zgody w dowolnym momencie, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne