Logo Pracuj.pl

Programista Frontend – Angular (Systemy ERP)

Comarch SAO firmie

Comarch SA

Michałowicza 12

Bielsko-Biała

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • webpack

  • npm

  • JavaScript

  • Angular

  • TypeScript

  • CSS3

  • Sass

  • LESS

  • Git

Mile widziane

  • Bootstrap

  • Angular Material

  • RxJSz

  • RWD

O projekcie

System ERP EGERIA jest narzędziem, które wspomaga i usprawnia zarządzanie instytucjami oraz oferuje wszechstronne wsparcie w procesach podejmowania decyzji, niezbędnych dla funkcjonowania jednostek sektora publicznego.

Do naszego projektu związanego z nową wersją zintegrowanego systemu ERP, wykorzystujemy najnowsze trendy budowy systemów rozproszonych bazujących na architekturze mikroserwisów oraz microfrontend.

Jeśli więc chcesz sprawdzić swoje możliwości w budowie większych systemów, na stanowisku Programista Frontend – Angular, to koniecznie sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie frontendu aplikacji (Angular 11+, CSS 3, HTML 5)
  • Implementacja komunikacji z backendem (REST API)
  • Implementacja komponentów GUI dla różnych aplikacji

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia z Angular 2+ lub innym frameworkiem do budowania frontend
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript (ES6+) i TypeScript
  • Umiejętność stylowania aplikacji: CSS3, Sass/LESS
  • Znajomość narzędzi Webpack/Angular CLI/npm
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość języka angielskiego
  • Ciągłe aktualizowanie wiedzy w zakresie Frontend

  • Doświadczenie w produkcyjnych wdrożeniach Frontend
  • Wiedza na temat RWD, sposobu implementacji w aplikacjach webowych
  • Znajomość bibliotek: Bootstrap/Angular Material/RxJSz
  • Dbałość o wydajność i dostępność (WCAG) aplikacji webowych
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych

To oferujemy

  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w dynamicznie rozwijającym się zespole

Aktualne oferty pracodawcy
PFA/A/pr

Programista Frontend – Angular (Systemy ERP), Michałowicza 12, Bielsko-Biała