Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista Frontend (Angular)

Centrum e-ZdrowiaO firmie

  • Dubois 5A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Centrum e-Zdrowia

Dubois 5A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • CSS3

  • HTML5

  • JavaScript

System operacyjny

O projekcie

Od wielu lat specjalizujemy się w budowie i wdrażaniu systemów informacyjnych w obszarze ochrony zdrowia w Polsce. Wykorzystując posiadane kompetencje, wiedzę oraz doświadczenie tworzymy innowacyjne rozwiązania w oparciu o najnowocześniejsze technologie.

Twój zakres obowiązków

  • Development w ramach innowacyjnych projektów w ochronie zdrowia;

  • Udział w fazach analizy, projektowania i testów;

  • Code review;

  • Refactoring;

  • Analiza bieżących problemów systemowych i wydajnościowych w aktualnych systemach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie;

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku programisty front-end;

  • Bardzo dobrą znajomość Angular w wersji 6 lub nowszej;

  • Znajomość technologii frontendowych (HTML5, CSS3, JavaScript);

  • Znajomość systemów kontroli wersji (BitBucket);

  • Znajomość technologii frontendowych (TypeScript, Node.js, NPM, Protractor, Jasmine, Karma);

  • Umiejętność pracy w środowisku CI/CD;

  • Dobrą organizację pracy;

  • Umiejętność pracy zespołowej i wysokie umiejętności interpersonalne.

Mile widziane

  • Znajomość metodyki DevOps i pracy z Docker;

  • Znajomość wytwarzania oprogramowania w podejściu zwinnym (Scrum, Jira);

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Cechy takie jak: sumienność i zaangażowanie.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • ok. 60

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • tworzysz kod "od zera"
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia zewnętrzne

    To oferujemy

    • Pracę w nowoczesnej firmie informatycznej (również w formie zdalnej)

    • Umowy o pracę

    • Dodatkowe wynagrodzenie roczne, tzw. „13-stkę”

    • Elastyczną ofertę benefitów

    • Pakiety medyczne

    • Ubezpieczenia grupowe

    • Rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji

    • Dofinansowanie wypoczynku dla dzieci

    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

    • Otoczenie profesjonalnego Zespołu

    • Dla najlepszych premie uznaniowe

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • preferencyjne pożyczki

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • dodatkowe świadczenia socjalne

    • dofinansowanie biletów do kina, teatru

    • dofinansowanie wakacji dzieci

    • Kafeteria MyBenefit

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

    Życiorys uzupełniony w zakresie informacji dotyczących wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia.

    Miejsce składania dokumentów:

    • Dokumenty aplikacyjne przyjmowane są:

    • w postaci elektronicznej:

    • za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected],

    • poprzez przekazanie za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej ePUAP,

    • przez formularz aplikacyjny dostępny na stronie internetowej www.cez.gov.pl (w zakładce: praca),

    • za pośrednictwem portalu pracuj.pl

    • w postaci papierowej: w kancelarii Centrum pod adresem ul. Stanisława Dubois 5A, 00-184 Warszawa.

    • Dodatkowe informacje pod nr telefonu +48501369315.

    • Termin składania dokumentów: do 24 kwietnia 2021r.