Oferta pracy

Programista Frontend - Angular

Comarch SAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular 6+

  • CSS3

  • HTML5

  • TypeScript

  • ECMAScript

  • REST

  • Git

Mile widziane

  • node.js

  • npm

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i programowanie obiektowe

  • Implementacja interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziani studenci ostatnich lat studiów

  • Dobra znajomość: frameworka Angular 6+; HTML5 oraz CSS3

  • Doświadczenie w: Typescript/ECMAScript; REST

  • Dobra znajomość i swoboda pracy z GIT

  • Mile widziana również znajomość frameworka node.js i npm

To oferujemy

  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Praca z najnowszymi technologiami z obszaru aplikacji webowych