Logo Pracuj.pl

kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React

  • Redux

  • Redux-thunk

  • TypeScript

  • ES6+

  • NodeJS

  • Git

  • GitHub

Mile widziane

  • Azure

  • CI/CD

  • PowerShell

  • Bash

O projekcie

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Twój zakres obowiązków

  • rozwój aplikacji tworzących portal pracuj.pl
  • współpraca z innymi zespołami w tym z projektantami i architektami
  • projektowanie rozwiązań z uwzględnieniem kontekstu biznesowego
  • mentoring i dzielenie się doświadczeniem z członkami gildii frontendowej
  • przeprowadzanie code review
  • pair programming

Nasze wymagania

  • doświadczenie 4-8 lat
  • znajomość React, Redux, Redux-thunk
  • znajomość ES6+, TypeScript
  • doświadczenie z webpack
  • doświadczenie z NodeJS (express.js, React SSR, next.js)
  • znajomość wzorców redux, flux
  • znajomość dobrych praktyk programistycznych
  • CSS-in-JS i preprocesory (SASS, LESS)HTML
  • frameworki do testowania np. Jest
  • GIT i GitHub
  • doświadczenie w byciu mentorem dla młodszych stażem współpracowników
  • doświadczenie w koordynacji prac technicznych nad produktem/obszarem produktowym

  • znajomość platformy Azure
  • znajomość powershell/bash/cmd i mikroserwisów frontendowych
  • podejście TDD
  • znajomość CI/CD
  • doświadczenie w pracy w metodologii Agile

Podział czasu pracy

75%

development

15%

spotkania

10%

bug fix

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • scrum

To oferujemy

  • możliwość wykupienia pakietu medycznego
  • pracę zdalną

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • treningi umiejętności miękkich
  • działania rozwojowe

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem

2

Spotkanie Online z przyszłym przełożonym i Frontend Dev

Chcesz wiedzieć więcej?

Czy jest coś, czego brakuje Ci w naszej ofercie pracy? Czy chcesz z nami porozmawiać o procesie rekrutacyjnym? Wystarczy, że napiszesz na [email protected], a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref GP/2020/11/EA

Programista Front-end (React), lubelskie