Oferta pracy

Nr ref GP/2020/11/EA
Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa lub nie są niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) lub dane niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje oczekiwania finansowe, termin rozpoczęcia pracy/świadczenia usług) przetwarzamy, aby wypełnić ciążący na nas obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) lub ze względu na ich niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) i ich podanie będzie konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Grupę Pracuj sp. z o.o. przed cofnięciem zgody. Jednocześnie wskazujemy, że korzystamy z elektronicznego systemu eRecruiter do zarządzania aplikacjami naszych kandydatów. Na formularzu aplikacyjnym w tym systemie zostaniesz poproszony/a o podanie Twojego adresu e-mail oraz numeru telefonu. Dzięki temu będziemy mogli Cię prawidłowo zidentyfikować w tym systemie i zapewnić jak najlepszą komunikację z nami.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Grupa Pracuj

Programista Front-end (Ekspert)

Grupa PracujO firmie

umowa o pracę
13 00016 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
13 00016 500 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 24 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React

  • Redux

  • Redux-thunk

  • TypeScript

  • ES6+

  • NodeJS

  • Git

  • GitHub

Mile widziane

  • Azure

  • CI/CD

  • PowerShell

  • Bash

O projekcie

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter oraz portalu Robota.ua na Ukrainie. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Twój zakres obowiązków

  • rozwój aplikacji tworzących portal pracuj.pl

  • współpraca z innymi zespołami w tym z projektantami i architektami

  • projektowanie rozwiązań z uwzględnieniem kontekstu biznesowego

  • mentoring i dzielenie się doświadczeniem z członkami gildii frontendowej

  • przeprowadzanie code review

  • pair programming

Nasze wymagania

  • doświadczenie 4-8 lat

  • znajomość React, Redux, Redux-thunk

  • znajomość ES6+, TypeScript

  • doświadczenie z webpack

  • doświadczenie z NodeJS (express.js, React SSR, next.js)

  • znajomość wzorców redux, flux

  • znajomość dobrych praktyk programistycznych

  • CSS-in-JS i preprocesory (SASS, LESS)HTML

  • frameworki do testowania np. Jest

  • GIT i GitHub

  • doświadczenie w byciu mentorem dla młodszych stażem współpracowników

  • doświadczenie w koordynacji prac technicznych nad produktem/obszarem produktowym

  • znajomość platformy Azure

  • znajomość powershell/bash/cmd i mikroserwisów frontendowych

  • podejście TDD

  • znajomość CI/CD

  • doświadczenie w pracy w metodologii Agile

Podział czasu pracy
75%

development

15%

spotkania

10%

bug fix

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • scrum

To oferujemy

  • opiekę medyczną

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • wewnętrzne działania rozwojowe

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem

2

Spotkanie Online z przyszłym przełożonym i Frontend Dev

Tak się u nas pracuje