Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Programista Frontend - Javascript

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2017-03-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ModulesGarden

Dołącz do dynamicznej firmy z Rzeszowa i odgrywaj kluczową rolę w budowaniu innowacyjnej technologii używanej przez tysiące użytkowników. Stań się członkiem zespołu w 50 osobowej firmie, pracując nad budową, utrzymaniem i rozwojem systemów informatycznych o skali światowej jako Programista Frontend / Javascript. Wśród produktów realizowanych przez nasze zespoły znajdują się rozwiązania open source (Antares Project), rozwiązania hostingowe (innowacyjna platforma GetLark), produkty wyspecjalizowane (EasyDcim) oraz wiele innych. Będziesz odpowiedzialny za realizacje kluczowych projektów zajmując się tworzeniem i optymalizacją rozwiązań ściśle powiązanych z UX na potrzeby klientów z całego świata.

Programista Frontend / Javascript

Miejsce pracy: Rzeszów
Region: podkarpackie

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i implementacja  warstw front-end aplikacji internetowych
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • Praca w metodyce w technologiach: HTML5, CSS, JavaScript oraz PHP,
  • Badania, analiza aktualnych trendów i rozwiązań

Oczekiwania:

  • Biegła znajomość jQuery, CSS3, HTML5
  • Znajomość języków formatowania CSS (SASS/LESS)
  • Doświadczenie z Twitter Bootstrap, Foundation, Material Design lub podobnymi projektami typu bootstrapping
  • Umiejętności z zakresu UX/UI design, z naciskiem na RWD
  • Mile widziana znajomość co najmniej jednej z bibliotek: Vue, AngularJS, Backbone, ReactJS, Knockout, Ember
  • Mile widziane doświadczenie z Grunt/Gulp, nodejs, bower i podobnymi narzędziami

Oferujemy:

  • Pracę z wysokiej klasy specjalistami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • Darmową świetną kawę, herbatę, bar w budynku (wspólnie jadamy obiady)
  • Imprezy integracyjne
  • Opiekuna projektu
  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, B2B, inne)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Komfortowe miejsce pracy – 2 duże monitory, regulowane fotele i stoły i co jeszcze będziesz potrzebował
  • Duże, przestrzenne biuro w klimacie industrial w dogodnym położeniu
  • Karta MultiSport

Zapraszamy do aplikowania i wysyłania CV poprzez Aplikuj teraz.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się